Félvér Tábor - Camp Half-Blood

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Félvér Tábor - Camp Half-Blood

Szerepjáték a Percy Jackson című film alapján. Lépj be az isteni világba!

Staff

Kardforgatók edzőtere 1-2
Loryanne Artenton, táborvezető

Legutóbbi témák

» the best deceptions - percy jackson rpg
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 4:03 pm by cassie

» Sunlight University
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 6:37 pm by Vendég

» Megérint a sötétség
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 7:27 pm by Vendég

» ~.Brave New World.~ FRPG -J.R.Ward & Kresley Cole könyvei alapján
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 9:15 am by Vendég

» ~Welcome to New York~
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 9:39 pm by Vendég

» Supernatural FRPG
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 1:14 pm by Vendég

» Black Rose Művészeti Iskola
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 3:28 pm by Annabeth Chase

» Nefilim...
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 11:14 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 8:30 pm by Elizabeth Quinn Hudson

» EOF - Empire of Fantasy
Kardforgatók edzőtere I_icon_minitimePént. Május 20, 2011 5:23 pm by Vendég

Top posters


3 posters

    Kardforgatók edzőtere

    Loryanne Artenton
    Loryanne Artenton
    Admin


    Hozzászólások száma : 52
    Join date : 2011. Jan. 02.

    Kardforgatók edzőtere Empty Kardforgatók edzőtere

    Témanyitás  Loryanne Artenton Hétf. Jan. 03, 2011 10:14 pm

    A kis tisztás, hol aki nem védi magát karddal, pár perc múlva gyengélkedőben fekszik sok bajjal.
    Annabeth Chase
    Annabeth Chase


    Hozzászólások száma : 30
    Join date : 2011. Jan. 03.

    Kardforgatók edzőtere Empty Re: Kardforgatók edzőtere

    Témanyitás  Annabeth Chase Szer. Jan. 05, 2011 3:35 pm

    Határozott léptekkel indultam el a Kardforgatók edzőterére, nem hiába. Pár embert legyőztem, de volt ahol majdnem vesztettem. Egy csata közben éles kardvágást éreztem a vállamnál, de emiatt még inkább harcias lettem és végül ő fekszik most a gyengélkedőben. A Percy-s kaland után jól esett ez a tréning, de elég más volt az életedért küzdeni, mint itt a tapasztalatokért. A seb eléggé vérzett és nagyon is fájt, ezért úgy gondoltam felkeresem Loryanne Artenton táborvezetőt, hátha tudja a súlyosabb sebek ellen mit kell tenni. Ennyire fájó seb még nem keletkezett rajtam, de legalább én győztem.
    Így hát elindultam Miss Artenton-hoz.
    Loryanne Artenton
    Loryanne Artenton
    Admin


    Hozzászólások száma : 52
    Join date : 2011. Jan. 02.

    Kardforgatók edzőtere Empty Re: Kardforgatók edzőtere

    Témanyitás  Loryanne Artenton Szer. Jan. 05, 2011 7:27 pm

    //JÁTÉK VÉGE//
    SZABAD TERÜLET
    Annabeth Chase
    Annabeth Chase


    Hozzászólások száma : 30
    Join date : 2011. Jan. 03.

    Kardforgatók edzőtere Empty Re: Kardforgatók edzőtere

    Témanyitás  Annabeth Chase Pént. Ápr. 22, 2011 6:02 pm

    Ismét harcolni indultam. Napi szinten ez már meg se kottyan. Nagyon rég már csak tréningezek, tréningezek és tréningezek. Ebből áll az életem, így ma sem hagyhattam ki egyik edzést sem. Ez fontos nekem, hogy mindig felkészült legyek, és emiatt semmitől se ijedjek meg. Karddal a kezembe mentem el a mezőig. Sok diák volt ott, és amikor látták, hogy jövök, egy kicsit meghátráltak. De Árész egyik fiának a szemében láttam, hogy harcolni akar, ezért eléléptem, és elkezdődött a harc. Ő csak arra koncentrált, hogy erős sebeket ejtsen rajtam, míg én azon, hogy megsebezzem. Sikerült is nekem, mivel a csuklójánál sikerült megsebesítenem, és így kiesett a kezéből a kard.
    - Állj fel! – mondtam neki, mire végre feltápászkodott, és felvette a kardját. Nagy lendülettel suhintotta felém, de én még időben elhajoltam előle. Én jöttem, s most már a lábán sikerült egy sebet ejtenem. Már összeesett, vagyis én nyertem. Jó érzéssel töltött el, de hívtam a következő jelentkezőt:
    - Na, ki lesz a következő? – néztem a tömegre, miközben egyet forgattam a kardommal.

    //JÁTÉK MEGKEZDVE//
    Kevin Bush
    Kevin Bush


    Hozzászólások száma : 26
    Join date : 2011. Apr. 11.

    Kardforgatók edzőtere Empty Re: Kardforgatók edzőtere

    Témanyitás  Kevin Bush Vas. Ápr. 24, 2011 1:40 pm

    Napsütéses időnk volt. Úgy éreztem, hogy kicsit túlzásba vittem az időjárás befolyásolás edzésemet, és kezdek kiesni a tényleges, fizikai harcból. Más teendőm nem révén úgy döntöttem kilátogatok a mezőre, ahol a kardforgatók edzenek. Mikor kiértem éppen egy harc folyt. Árész egyik fia harcol...egy lánnyal? Elkerekedtek a szemeim, de mikor megláttam szemből, már tudtam ki az. Annabet, Athéné lánya. Így már érthető a dolog. Érdeklődve figyeltem, hogy hogyan birkózik meg egymással a stratégia és a puszta erő. Kis idő elteltével Árész fia vereséget szenvedett. Itt is érvényesült a többet ésszel, mint erővel mondás. Észbe sem kaptam már hallottam is Annabeth hangját.
    - Na, ki lesz a következő? - körbe néztem, de láthatóan senki nem akart megalázott lenni, főleg nem a srácok. Egy nőtől vereséget szenvedni, hát elég szégyen. Senki nem jelentkezett, én meg úgyis gyakorolni akartam.
    - Majd én. - szóltam ki a tömegből, de már meg is indultam a küzdőtér közepe felé, de félúton még elkértem egy kardot.
    Annabeth Chase
    Annabeth Chase


    Hozzászólások száma : 30
    Join date : 2011. Jan. 03.

    Kardforgatók edzőtere Empty Re: Kardforgatók edzőtere

    Témanyitás  Annabeth Chase Hétf. Ápr. 25, 2011 12:07 pm

    Senki nem akart jelentkezni. Már előre gondolhattam volna, hogy ez lesz. Csak a puszta tény, hogy senki nem akar velem megküzdeni, már az feltöltött energiával. Csak azok a félelemteljes arcok, pedig magabiztosságot töltöttek belém. Nem mintha az hiányozna belőlem, hisz mindenki tudja, hogy én mindig nyerek, de sosem jön rosszul ez az érzés. Még egy verejtékcsepp sem folyt le az arcomról, hisz az előző csatámban nem izzadtam meg. Viszont egy ember - a nagy tömegből - mondta, hogy ő ki mer állni ellenem. Na találjátok ki, hogy ki volt az? Hát Zeusz egyik fia, Kevin. Mit szólna az apja, ha én nyerném ezt a csatát? Ő nem örülne neki, de Athéné biztos. Már ha fogyelne is valaha engem, és az egész tábort. Bár ki tudja, hogy most nem engem néz -e? Fogott egy kardot, majd én is megforgattam a kezemben a sajátomét.
    - Készen állsz? - kérdeztem tőle, de már bele is kezdtem az edzésbe. A változatosság kedvéért most az arcánál ejtettem egy sebet, hisz én gyorsan kezdtem, mielőtt ő még tudott volna lépni valamit. Igen, ilyen Athéné lányával harcolni. Hajamat arrébb dobtam, mivel a szél az arcomba fújta, de megállás nélkül folytattam. A következő csapás a nyakát érte. Csak jöttek ezek a lépések ösztönösen, mintha már ezerszer lejátszottam volna ezt a jelenetet újra és újra. Eközben a többiek éljeneztek nekem, és ez jól is esett. Bár, ez gondolom nem esik jól Kevin-nek, de ez a tömegtől sem volt teljesen igazságos, hisz ők csak akkor éljenezzenek, amikor már kiálltak velem. De így nem teljesen fer a sráccal szemben, de hát ilyen az élet. Nem mindig jó mindkét félnek.

    Ajánlott tartalom


    Kardforgatók edzőtere Empty Re: Kardforgatók edzőtere

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 4:04 pm