Félvér Tábor - Camp Half-Blood

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Félvér Tábor - Camp Half-Blood

Szerepjáték a Percy Jackson című film alapján. Lépj be az isteni világba!

Staff

Loryanne Artanton 1-2
Loryanne Artenton, táborvezető

Legutóbbi témák

» the best deceptions - percy jackson rpg
Loryanne Artanton I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 4:03 pm by cassie

» Sunlight University
Loryanne Artanton I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 6:37 pm by Vendég

» Megérint a sötétség
Loryanne Artanton I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 7:27 pm by Vendég

» ~.Brave New World.~ FRPG -J.R.Ward & Kresley Cole könyvei alapján
Loryanne Artanton I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 9:15 am by Vendég

» ~Welcome to New York~
Loryanne Artanton I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 9:39 pm by Vendég

» Supernatural FRPG
Loryanne Artanton I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 1:14 pm by Vendég

» Black Rose Művészeti Iskola
Loryanne Artanton I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 3:28 pm by Annabeth Chase

» Nefilim...
Loryanne Artanton I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 11:14 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
Loryanne Artanton I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 8:30 pm by Elizabeth Quinn Hudson

» EOF - Empire of Fantasy
Loryanne Artanton I_icon_minitimePént. Május 20, 2011 5:23 pm by Vendég

Top posters


    Loryanne Artanton

    Loryanne Artenton
    Loryanne Artenton
    Admin


    Hozzászólások száma : 52
    Join date : 2011. Jan. 02.

    Loryanne Artanton Empty Loryanne Artanton

    Témanyitás  Loryanne Artenton Vas. Jan. 02, 2011 6:23 pm

    Név: Loryanne Artanton
    Becenév: Annie, de leginkább Ms. Artanton
    Kor: 22
    Faj: félisten
    Apa: Romain Artenton, gimis tanár, már meghalt
    Anya: Héra
    Egyéb családtag:[/] nem tudok róla
    [b]Foglalkozás: pl
    a Félvér tábor egyik vezetője
    Különleges képesség/érdekesség: kiváló csapatszellemnek tartom magam, és jó tőrforgató vagyok
    Nagyra tartott tárgy vagy valami, ami mindig nála van: egy pár szai fegyvertárom értékes darabja
    Kinézet: Hosszú szőke hajam keretezi ovális lakú, porcelán fehér bőrszínű arcomat. Barna szemeim őzikeszemekként tudnak könyörögni. Alkatom elég karcsú, átlagnál magasabb és mondhatni törékenynek tűnök elsőre, de ez közel sem igaz. Ruhatáramban előnyben részesítem a kényelmesebb ruhákat, a sminkelést nem viszem túlzásba, de szeretek néhanapján szépen kiöltözni.
    Kép: Loryanne Artanton Alona-Tal-alona-tal-11632839-700-350
    Avatar: Alona Tal
    Jellem: Elsősorban tisztelem az isteneket, bár vannak döntéseik melyekkel nem értek egyet. Szeretek a táborban dolgozni, fontosnak tartom, hogy a fiatalok megtanulják megvédeni magukat. Nem vagyok erőszakpárti, de tapasztalatból tudom, hogy erre szükség van. A szerelem elkerült, nem is nagyon várom, a családomról nem igazán szeretek beszélni, főleg apám halála óta.
    Jó tulajdonságok: türelem, csapatszellem
    Rossz tulajdonságok: maximalista, hiszékeny
    Előtörténet: Egész kicsi koromban megtudtam, hogy nem vagyok egyszerű halandó. Ehhez képest teljesen normális gyerekkorom volt. Bár anyámmal sosem találkoztam, mert Zeusz féltékenységétől tartva sosem látogatott meg, sosem vállalt fel, de jelenlétét gyakran éreztem. Héra, az édesanyám engem is megáldott a szeretet ajándékával, nagyon segítőkész voltam már akkor is. Monaco-ban éltem édesapámmal, aki tanárként dolgozott egy ottani gimnáziumban. A nyaraimat 6 éves koromtól fogva Amerikában töltöttem a Félvér táborban. Legjobb emlékeimet ezeknek a nyaraknak köszönhetem. Sok mindent megtanultam, leginkább a tőrforgatást szerettem. A csapatversenyeket viszont ennél is jobban kedveltem. 17 éves voltam, amikor apámmal utaztam valamerre, és egy minotaurusz megtámadott minket. Őt sajnos nem tudtam megmenteni, a szörny végzett vele. Ekkor megtört benenm valami, sokáig hallani sem akartam az istenvilágról, de a halandók közt nem találtam a helyem. Amerikába költöztem, pontosabban be a táborba, és egy ideje már mint táborvezető élek ott. Kreón oldalán igazgatom az ottani dolgokat - azért a női dolgokhoz jobban értek - felkészítem a fiatalokat a kinti életre.

      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 3:26 am